Firma Abiss Poland Sp.zo.o. należy do grupy kapitałowej francuskiej firmy Abiss SAS. Zajmujemy się produkcją i dostarczaniem najwyższej jakości specjalistycznych systemów do leczenia zaburzeń uroginekologicznych na każdym etapie leczenia. W związku z tym, że  pacjentki coraz częściej zainteresowane są nieoperacyjnymi metodami leczenia , oraz mało inwazyjnymi zabiegami staramy się na bieżąco uzupełniać swoją ofertę. Pessaroterapia jest obecnie uznawana jako początkowy etap leczenia zaburzeń statyki narządu rodnego i leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. U pacjentek, u których występuje dyskwalifikacja  do zabiegów operacyjnych jest to metoda z wyboru.

Coraz większe uznanie w leczeniu zaburzeń nietrzymania moczu

zdobywają  tampony RECA , produkt jest wykonany z nowoczesnego komfortowego w użytkowaniu materiału i może być stosowany w ciągu dnia lub okazyjnie podczas wykonywania ciężkich prac, wycieczek czy aktywności sportowej. Dalszym etapem leczenia przy zaburzeniach statyki narządu rodnego są mało inwazyjne zabiegi operacyjne. Decyzję o zabiegu na podstawie oceny stanu pacjentki podejmuje lekarz prowadzący.

Firma Abiss Poland Sp.zo.o. w celu maksymalizacji efektu terapeutycznego w leczeniu defektu statyki narządu rodnego po wieloletnich próbach i badaniach wykonała sześcioramienny system OPUR. Wieloletnie doświadczenie twórcy systemu, użyty materiał, kształt i technika zakładania implantu gwarantują skuteczne i bezpieczne leczenie różnych zaburzeń dna miednicy mniejszej. W przypadku wysiłkowego nietrzymania moczu polecamy taśmę  podcewkową CYRENE.Produkt zaprojektowany przez twórcę jednej z metod leczenia nietrzymania moczu. Specjalnie wykonany splot włókien pozwala na prawidłowe rozłożenie taśmy i fiksacji w określonym napięciu pod cewką co warunkuje skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.

Firma Abiss Poland Sp.zo.o. współpracuje również z kluczowymi firmami produkującymi narzędzia do operacji klasycznych jak i coraz mocniej rozwijających się zabiegów laparoskopowych. W swojej ofercie posiadamy instrumenty laparoskopowe używane podczas wykonywania większości zabiegów operacyjnych i diagnostycznych.