PESSARY

Pessar położniczy to nic innego jak wybór medyczny przeznaczony dla kobiet w ciąży, które zmagają się z niewydolnością szyjki macicy, a to może grozić nieprawidłowym oraz zbyt wczesnym porodem. Pessary położnicze wykonane są z delikatnego silikonu, który jest w pełni bezpieczny i nie zagraża życiu kobiety ani dziecka, a także nie powoduje podrażnień i ogólnego dyskomfortu. Ważne jest odpowiednie założenie pessaru, aby mógł spełniać on swoje funkcje, dlatego cały proces wykonywany jest przez lekarza ginekologa. Warto rozważyć zakup pomocniczego pessaru kostkowego – cena takiego produktu to niewiele ponad 100 złotych, jednak produkt ten może przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa podczas ciąży.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Pessar położniczy – gdzie najlepiej kupić?

Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo, kupując bezinwazyjny pessar kostkowy perforowany położniczy. Gdzie kupić tego typu produkty? W naszym sklepie! Znajdziesz tu nie tylko perforowany pessar kostkowy czy położniczy, ale również pessary pierścieniowe w kilku rozmiarach. Powodów, dla których warto po nie sięgnąć, jest wiele. Przede wszystkim proponowane przez nas pessary ginekologiczne wykonane są z bezpiecznego silikonu medycznego i nie sprawiają bólu w trakcie zakładania. Produkty te wykorzystuje się przy leczeniu różnych stopni wypadania macicy i związanych z tym problemów z utrzymaniem moczu. Pessary położnicze zalecane są kobietom w ciąży, u których stwierdzono niewydolność szyjki macicy – produkt ma na celu zapobiec przedwczesnym porodom. Gwarantujemy, że w naszym sklepie kupisz pessary ginekologiczne w konkurencyjnej cenie!

Pessary ginekologiczne – czym są oraz ich zastosowanie

Pessary to małe krążki w różnych kształtach, stanowiące narzędzie pessaroterapii. Stosuje się je przy leczeniu m.in.: wypadania macicy, nietrzymania moczu oraz zespołu bólowego miednicy mniejszej – w tym przypadku doskonale sprawdzi się perforowany pessar kostkowy. Proponowane przez nas pessary ginekologiczne, położnicze i inne są alternatywą dla inwazyjnych operacji, dlatego też coraz więcej kobiet z różnego typu dolegliwościami się na nie decyduje. Założenie pessara skutkuje większym komfortem pacjentki. Poza tym czynność ta jest bezbolesna. Dodatkowo warto podkreślić, że produkty te, m.in. pessar kostkowy perforowany, cechuje niezwykle atrakcyjna cena. W naszej ofercie znajdziesz np. pessary pierścieniowe, a także kostkowe, wykonane ze specjalistycznego silikonu medycznego. Kobiety będące w ciąży, cierpiące na niewydolność szyjki macicy, aby zapobiec przedwczesnemu porodowi, powinny zdecydować się zaś na pessar położniczy.